Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zamknij

Witamy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.
Ogłoszenie naboru na stanowisko specjalista/specjalistka ds. promocji i marketingu.

OGŁOSZENIE O WYNIKACH NABORU NA  STANOWISKO
SPECJALISTY/SPECJALISTKI ds. PROMOCJI I MARKETINGU

 

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

ul. Okólna 47a

62-510 Konin

 

informuje, iż po przeprowadzeniu naboru na stanowisko SPECJALISTA/SPECJALISTKA ds. PROMOCJI I MARKETINGU zostały wybrane następujące kandydatury:

 

  • Bartosz Nowakowski
  • Daria Mach

 

W dniu 24 maja 2021 roku na stronie internetowej www.ckis.konin.pl zostało opublikowane ogłoszenie o naborze na stanowisko SPECJALISTA/SPECJALISTKA ds. PROMOCJI I MARKETINGU.

Oferty należało składać w terminie do dnia 8 czerwca 2021 roku, do godz. 15.00.

We wskazanym terminie wpłynęło 7 ofert, natomiast 2 oferty wpłynęły po terminie (w dniu 8 czerwca 2021 roku po godz. 15.00 oraz 9 czerwca 2021 roku).

Komisja w dniu 14 czerwca 2021 roku dokonała weryfikacji złożonych dokumentów pod kątem formalnym. W jej wyniku jedna z ofert został odrzucona, natomiast dwie osoby zostały wezwane do uzupełnienia dokumentów. W dniu 17.06.2021 r. jeden z kandydatów uzupełnił dokumenty, natomiast drugi kandydat nie dopełnił tego obowiązku dlatego jego oferta została odrzucona.

Na rozmowy kwalifikacyjne zaproszono 5 kandydatów. Rozmowy zostały przeprowadzone w dniu 29 czerwca, 5 lipca oraz 06 lipca 2021 roku w siedzibie Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.

Komisja po przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych, dokonała oceny kandydatów i podjęła decyzję o wyborze dwóch kandydatów zwykłą większością głosów, w głosowaniu jawnym, a Dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Koninie podjął decyzję o zamiarze zatrudnienia następujących uczestników naboru: Bartosz Nowakowski oraz Daria Mach.

Niniejsza Informacja o wyniku naboru zostaje umieszczona na stronie www.ckis.konin.pl oraz na BIP.

                

Załączniki:

Informacje
Wytworzenie informacji: Małgorzata Wojciechowska
Publikacja: Katarzyna Szumigalska
Data publikacji: 2021-05-24 18:58:08
Ostatnia zmiana: Katarzyna Szumigalska
Data ostatniej zmiany: 2021-07-07 09:37:02 (historia zmian)